Akce / Akční nabídky

Vážení zákazníci,

v této těžké situaci „ Koronaviru“ naše provozovna pro Vás bude otevřena pouze po telefonické domluvě a s operativní provozní dobou. Při návštěvě Vás žádáme o dodržování hygienického opatření – roušky, a.j. Při instalaci taxametru v této době „Covid-19 virus“  dezinfekce zdarma Vašeho vozidla Ozonem.

 

Ozonový plyn ničí všechny známé typy bakterií a virů, bakterií Legionella (běžně se vyskytujících v klimatizačním systému) včetně bakterií Salmonella,  chřipkové viry, běžné viry způsobující rýmu. Ozon také velmi účinně odstraňuje různé druhy zápachů ve voze,  zápachů z kouře, ze zvířat a dalších zdrojů. Ozon  dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek

Dezinfekce pro vozidla  *Akce*  Taxi – Ozonem po dobu opatření Covid-19 virus : vozidlo/ 300,- (doporučujeme provést i  výměnu kabinového filtru)

Dezinfekce ostatní vozidla : 480,-

 

„Telefonické objednávky : +420 607 200 607 „

_____________________________________________________________________________

AKCE pro Vás ***Zima 2020 *** 

Od 10.2.2020 *** NOVÝ  Taxametr Torola  MPT 5 FULL !!!  s instalací a NASTAVENÍM do vozu 15650,-*  s DPH

*U vozidel, která vyžadují k instalaci Can Buss například  *Octavia III , Superb III a pod.  se cena instalace navyšuje o tuto jednotku. Bez této jednotky není možné instalaci provést. Sledujte u konkurence co vše je obsaženo v celkové ceně .

Pro více informací nás kontaktujte na telefon +420 607 200 607

_________________________________________________________________________________


Za Váš „Starý taxametr TOROLA  MPT 3CL/EU nebo MPT 4“ NOVÝ Taxametr TOROLA MPT 5 !!!

Výrobce taxametrů TOROLA design s.r.o. si velice váží Vás, našich zákazníků stejně jako my, H3Servis. Pro  podporu  Vaší podnikatelské činnosti s produkty společnosti TOROLA design s.r.o.  jsme společně vytvořili „AKCI“  pro Vás – naše dlouholeté i „nově příchozí“ zákazníky.

„Jak se dostat výhodněji-levněji  k novým nejmodernějším technologiím v této oblasti a neztratit krok s konkurencí.“

Investováním do moderních technologií, investujete především „do sebe“, do Vašeho rozvoje firmy, podnikání. Moderní technologie přináší nové možnosti a především náskok před konkurencí.

AKCE  platí od 1.4.2018 do 30.6.2018. Cena od 8000,- Kč bez DPH. (PROTIÚČTEM ZA VÁŠ FUNKČNÍ „STARÝ“ TAXAMETR TOROLA MPT 3CL/EU A MPT 4)

Cena taxametru bez „Protiúčtu“ od 9000,- Kč bez DPH

(Pro více informací zavolejte na telefon +420 607 200 607)

Při instalaci taxametru jak nového či již Vámi vlastněného získáváte jednorázovou  slevu  -10%   na  využití služeb našeho Pneuservisu. Sleva platí do 20.5.2018   ( informace o cenách Pneuservisu ) (tato Akční nabídka  se nevztahuje na zboží, služby či servis pořízený na splátky)